Attarlar Odası Başkanı Cuma Güler kayınpeder oldu

Kahramanmaraş Attarlar Odası Başkanı Cuma Güler Oğlu Mehmet Anıl’ı evlendirdi.

Attarlar Odası Başkanı Cuma Güler kayınpeder oldu

Kahramanmaraş Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Bahçesi’nde yapılan düğüne Siyaset ve Esnaf kesimden birçok davetli katıldı. Attarlar Odası Başkanı Cuma Güler gelen konukları kapıda karşılarken düğünü yoğun bir katılım oldu.
 

Cuma ve Fatma Güler Çiftinin oğlu Mehmet Anıl Güler ile Mustafa ve Zübeyde Genç’in kızı Beyza Genç yapılan düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Düğüne Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Kemesob Başkanı Ahmet Kuybu, Kahramanmaraş Kunduracılar Odası Başkanı Ali Köfte ve çok sayıda davetli katılarak nikaha şahitlik ettiler.

Mehmet Anıl ve Beyza Çiftinin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin kıydı. Güngör gençler ömür boyu mutluluk dilerken, Cumhurbaşkanının en az 3 çocuk istiyoruz sözünü hatırlattı. Allah’ım sizlere hayırlı evlatlar nasip eylesin. İnşallah abla, kardeş ve abi den oluşan sayısını sizin belirleyeceğiniz çocuklarınız olur. Allah mesut etsin. Bir yastıkta kocayın diyerek evlilik cüzdanını Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir’in vermesini istedi.

Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir ise, Gelin Hanım bu evliliğe sonsuza kadar evet dedi. Bizde sonsuza kadar şahitlik ediyoruz. Bu mutluluğa tanık olduk. Ben kim kimin ayağına bastığını göremedim ama başkanımızın söylediğine göre kızımız ezici bir üstünlükle damadını ayağına basarak olayı tamamlamış. O ezilmişliğin bir nebze telafisi için evlilik cüzdanını damadımıza vereceğim. Ancak o kurtarır. Allah mesut etsin. Gençlerimize bir ömür boyu mutluluk diliyorum. Mutluluklar diliyorum” dedi.

Kovid-19 salgını nedeniyle olası risklerin en aza indirgenerek sürecin kolaylaştırılması amacıyla, üniversitelerin ve programlarının dijital ortamda tanıtılmasına imkan tanıyan “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020" 4-7 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirildi.

153 bin kayıtlı kişi tarafından 1 milyon 170 bin sayfa ziyareti, 1 milyon kez stand ziyareti yapılan fuara KSÜ, 7 kişilik akademik ve idari personelden oluşan tanıtım ekibi ile katıldı.

KSÜ tanıtım ekibi, tercih yapacak adaylara üniversitemiz bünyesindeki bölümler, programlar, barınma ve burs imkânları, sosyal ve kültürel faaliyetler gibi birçok alanda bilgiler vermiştir. Bu kapsamda öğrencilerin üniversitemize ve şehrimize dair tüm soruları cevaplandırılmış, bunun yanında rehber öğretmen desteği içeren sorularda da rehberlik araştırma merkezleri ve okul rehber öğretmenlerine yönlendirme yapılmıştır.

“Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020" kapsamında KSÜ sanal standını yaklaşık 1500 öğrenci ziyaret ederek üniversitemiz ile ilgili bilgi almıştır.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Rektör Prof Dr. Niyazi Can, tanıtım faaliyetlerini çok önemsediklerini ve bu bağlamda her platformda üniversitemizle birlikte şehrimizin de tanıtımını yaptıklarını vurgulayarak “Üniversitemizi her fırsatta tanıtmaya devam ediyoruz. Pandemi sürecinde de tanıtım faaliyetlerini aksatmıyoruz. Bilgimiz dahilindeki tüm fuarlara katılıyor, şehrimizi ve üniversitemizi en doğru ve en etkili yöntemlerle anlatıyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER