Başkan Güngör, ‘Amatör Spor Kulüplerimizin Daima Yanındayız’

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan ve yönetimini ağırlayan Başkan Hayrettin Güngör, “Amatör spor kulüplerimizin daima yanındayız” dedi.

Başkan Güngör, ‘Amatör Spor Kulüplerimizin Daima Yanındayız’

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan ve yönetimini makamında ağırladı.

Başkan Vekili Adnan Alagöz, Başkan Yardımcıları Abdurrahman Akbaba ve Hüseyin Eralp, Mali Sekreter Ali Aydın,Basın Sözcüsü Hüseyin Şahin Bozdağ ve Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Yapar’ın da yer aldığı ziyarette Büyükşehir Belediyesi’nin amatör spor kulüplerine sağladığı destekler ve şehir genelindeki amatör sahaların son durumu ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Amatör spor kulüplerinin her zaman yanında olduklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Yaşadığımız depremden amatör spor kulüplerimizde etkilendi. Federasyon Başkanımız Ekrem Karaoğlan ve yönetimi ile bu yılki desteklerimiz ve spor yatırımlarımızla ilgili bir toplantı gerçekleştirdik. Nazik ziyaretleri için federasyon başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum. Her zaman amatör spor kulüplerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2023, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER