Elbistan’da elektrik kesintisi yapılacak

AKEDAŞ Elbistan İşletme Müdürlüğü, bakım onarım çalışması nedeniyle 10 Ağustos 2020 Pazartesi günü Güvercinlik, Hasankendi, Izgın ve Yapraklı Mahallerinde 6 saatlik elektrik kesintisi yapılacağını bildirdi.

Elbistan’da elektrik kesintisi yapılacak

Konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Bakım onarım çalışması nedeniyle 10 Ağustos 2020 Pazartesi günü saat 09.00 ile 15.00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır.

Yapılan bu kesintide Güvercinlik, Hasankendi, Izgın ve Yapraklı Mahallelerinde toplam 6 saatlik elektrik kesintisi yapılacaktır” denildi. Açıklamada ayrıca, vatandaşlardan elektrik ile çalışan cihazlarını devreden çıkartmasını isterken, yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayrıcısını açmaları, detaylı bilgi almak ve herhangi bir sorundan kaynaklanan problemler için 186 AKEDAŞ Elektrik Arıza hattını aramaları hatırlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER