Hamamda Zehirlendiler 2 Kişi Öldü

Çorum Sungurlu ilçesinde bir hamamda karbonmonoksit gazından zehirlenen 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de hastaneye kaldırıldı.

Hamamda Zehirlendiler 2 Kişi Öldü

Çorum'da ki bir hamamda gerçekleşen karbonmonoksit gazı sızması sonucu iki kişi hayatını kaybetti. Hamam suyunun odun ve kömür ile ısıtılarak hizmet veren hamamda gerçekleşene karbonmonoksit gazı sızıntısından etkilenen 4 kişiden 2'si yaşamını yitirdi, durumu ağır olan 2 kişi tedavi altına alındı.

Çorum’un Sungurlu ilçesi Başpınar Mahallesi'nde ki bir hamam da meydana gelen olayda suyu odun ve kömür ile ısıtılan bir hamamda karbonmonoksit gazı sızıntısı sonucu Arif Sezenoğlu ile hamam sahipleri İsmail Kaya, Şahin Kaya ile çalışan Alaattin Kayretli fenalaştı. Fenalaşması üzerine olay yerine ambulans çağrıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, gazdan etkilenen 4 kişiyi Sungurlu Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Hastaneye kaldırılan vatandaşlardan Arif Sezenoğlu ile Alaattin Kayretli yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Durumları ağır olan İsmail ve Şahin Kaya ise Sungurlu'daki ilk müdahalenin ardından Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER