KÜNYE

İmtiyaz Sahibi

Muttalip Akkuş

Editörler

Muhammet Furkan Gökçe

[email protected]

 Mehmet Ağcakoyuncu

[email protected]

Turgay Sağır

 sagı[email protected]

Gizlilik Politikası / Privacy Policy 2019© Copyright kahramanmarastv.com tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kahramanmarastv.com'a aittir. kahramanmarastv.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin Telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar kahramanmarastv.com yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

YASAL UYARI Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına / yorumlayanlara aittir. kahramanmarastv.com yazıların / yorumların sorumluluğunu almaz.

Resmi kurumlar talep ettiğinde eldeki veriler yasal mercilerle paylaşılır. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. kahramanmarastv.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 Basın Bülteni Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

 Kullanılan Haber Yazılımı / Site Script  kahramanmarastv.com Lisanslı Te Bilişim teması kullanılmaktadır.

 Yazılım, Te Bilişim ekibi tarafından özel olarak kodlanmıştır. Lisans hakkı kahramanmarastv.com aittir.

 ADRES:  İsmetpaşa Mahallesi, Trabzon Caddesi Barış APT/ Kat/3 No: 12 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş

İletişim:   Genel Merkez

Mail: [email protected] [email protected]