Selin Ciğerci için ‘gelemsin’ kampanyası!

Selin Ciğerci’nin Kahramanmaraş’ Gelmemsi İçin Ahlakımız Bozulacak İfadeleriyle Kampanya Başlatıldı.

Selin Ciğerci için ‘gelemsin’ kampanyası!

Geçtiğimiz yıl içerisinde Aleyna Tilki’nin Kahramanmaraş Avşar kampüsün’de vereceği konseri Kahramanmaraş halkının ‘’ahlakımızı bozacak’’ ifadesiyle sosyal medya da konserin iptal olmasına yönelik kampanya başlatılarak konser iptal edilmişti. Şimdide 7 Mart 2020 tarihinde kadınlar Matinesi için Kahramanmaraş’a gelecek olan Selin Ciğerci’nin de gelmemesi için kampanya başlatıldı.

26 Eylül 2019 tarihinde ünlü genç şarkıcı Aleyna Tilki Kahramanmaraş’taki konserini Kahramanmaraş halkı ahlakımızı bozacak ifadeleriyle sosyal medya da kampanya başlatarak ünlü şarkıcının konseri iptal edilmişti.

Şimdide 7 Mart’ta yapılacak olan kadınlar matinesi için Ünlü güzel Selin Ciğerci’nin Kahramanmaraş’a gelmesi için organizasyonlar yapılırken kentin bazı sosyal medya hesaplarından ‘’ahlakımızı bozacak’’ ifadeleriyle Ciğerci’nin gelmemesine yönelik birçok sayfa da paylaşımlar ve kampanyalar başlatıldı. Bu olay geçtiğimiz yıl Eylül ayı içerisinde Aleyna Tilki’nin olayını hatırlattı. Aleyna Tilki’nin konseri de aynı ifadeler kullanılarak iptal edilmişti.

Kentin birçok sosyal medya hesabından yayınlanan mesajların büyük çoğunluğunda #sapıklığadurde etiketleri kullanılırken vatandaşların da tepki göstermesi isteniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER