23 Nisanı İşaret Eden Ünlü Türk Profesörden İddialı Koronavirüs Açıklaması

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde hızla yayılmaya devam eden koronvirüsü için ünlü Türk profesör ve ekibi kendini laboratuara kapatarak virüs salgınını engellemek için günlerdir araştırmalarda bulunuyorlar.

23 Nisanı İşaret Eden Ünlü Türk Profesörden İddialı Koronavirüs Açıklaması

Ülkemizde ki koronavirüs salgınının hızla artmasının ardından Ünlü Türk Profesör ve ekibi kendini günlerdir laboratuara kapatarak virüs salgınını durdurmakla ilgili araştırmalarda bulunuyorlar. Büyük bir ilerleme kaydettiklerini söyleyen Ünlü Türk Profesör Ercüment Ovalı önümüzde ki bir ay içerisinde dünya bizim ne kadar ilerlediğimizi görecek dedi. 23 Nisan günü için tarih veren ve bu günde tüm dünya neler başardığımızı görecek ifadelerini kullandı. Ülkemizi heyecanlandıran bu açıklamasının ardından Ünlü Profesör Ovalı ve ekibi laboratuvarlarından çalışmalara devam ediyorlar.

Ülkemizde İlk vakanın görülmesinin ardından Ercüment Ovalı Sağlık Bakanlığına konuyla ilgili beş maddelik bir tedavi önerisinde bulunmuştu ve şuan da vakaların tedavisinde Ercüment Ovalı’nın önerdiği 5 maddeden 4’ü uygulanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER