Devre Arası Transferleri

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor gibi önemli takımlar devre arasında yeni transferler yapmaya devam ediyor.

Devre Arası Transferleri

GALATASARAY

Galatasaray, İnter’de oynayan 33 yaşındaki Yuto Nagatomo, 1 milyon Euro’ya transfer etti. Bu transferin takıma başarı sağlayamayacağı belirtilse de Galatasaray aksine önemli görevler yürüteceğini düşünüyor. Ayrıca sarı-kırmızılı takım Arjantin takımlarından Velez'de forma giyen Perulu oyuncu Luis Abram ile görüşmelere başladığı duyuruldu.

FENERBAHÇE

Fenerbahçe ise peş peşe transferler yapmaya devam ediyor. 21 yaşındaki Kosova’da oynayan Salzburg'lu renklerine kattığı ifade edilirken sabah saatlerinde başka bir haber gündeme geldi.

Milan’da forma giyen Ricardo Rodriguez için harekete geçen Fenerbahçe bu transferi de tamamlayarak başarılı oyuncuyla 6 milyon Euro’ya anlaşma sağladı.

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş’ta ara sezonda başarısızlığının eksiklik olduğu gerekçesiyle birçok İtalyan takımla görüşmelere başladı. İngiltere’de oynayan Domagoj Vida için görüşmelerini sürdüren Beşiktaş, Kayserispor’dan Bernard Mensah ile de temasa geçtiği öğrenildi.

TRABZONSPOR

Trabzonspor da diğer takımlar gibi ara sezonda transfer çalışmalarına tam gaz devam ediyor. İngiltere’de forma giyen Tyler Blackett ile temasa geçen Trabzonspor, sonuca ulaşmak üzere olduğu basına yansıdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER