Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Belli Oldu

Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Türkiye geneli il başkanları belirleme süreci devam ediyor.

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Belli Oldu

Alınan bilgiye göre Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığına Avukat Arif Gedemenli getirildi.

Gelecek Partisi Yerel Yönetimler’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok, tarafından görevin Gedemenliye tevdi edildiği belirtiliyor.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Bozok “Gelecek'i inşa etmek için bu gün ki durağımız olan Kahramanmaraş'tayız. Muhsin Başkanın yol arkadaşı Kemal Yavuz ve Avukat Gedemenli’nin misafiri olduk. Yakında Marştan bir haber gelir. ‘’ifadelerini kullandı.

Ak Parti’de Başbakan ve bakanlık yapan Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz yıl başladığı yeni parti çalışmalarını tamamlayarak Gelecek Partisi’ni ilan etmişti.

Türkiye genelindeki il yapılanmalarına hız veren Davutoğlu, büyükşehirlerde il başkanlarının belirlenmesi için de yoğun mesai harcadığı konuşuluyordu.

Ahmet Davutoğlu Karar Gazetesi’ne yaptığı açıklama da, kısa sürede tüm şehirlerdeki yapılanmayı tamamlayacaklarını belirterek, on binlerce kişinin Gelecek Partisi’ne üye olduğunu belirtti.

İl teşkilatlarının tamamlanmasının ardından, daha kapsamlı çalışmalarında olacağını dile getiren Davutoğlu, Haziran ayında tüm çalışmalarının tamamlanacağını kaydetti.

Zamanında Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Muhtar bile olamaz’ diyenlerin şimdi Gelecek Partisi’ne ‘heyecan uyandırmadı’ açıklamaları yapıldığını anlatan Davutoğlu, görmek istediklerini gördüklerini ve hiçbir alan tecrübelerinin olmadığını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 11:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
edro 1046
edro 1046 - 4 yıl Önce

Bir yerde kendine yer bulamayınca sazan gibi atlamış başkan mı başkan

SIRADAKİ HABER